офіціант

Ви мрієте навчитись обслуговувати святкові бенкети, даруючи людям приємні хвилини відпочинку, запрошуємо на навчання за професією ОФІЦІАНТ, БАРМЕН.

ОФІЦІАНТ, БАРМЕН

Терміни навчання:

На базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.

Ми навчаємо офіціантів і барменів правилам обслуговування відвідувачів, сервіруванню столів, приготуванню змішаних напоїв, також учні вивчають асортимент і кулінарну характеристику страв та напоїв, правила роботи на контрольно-касових апаратах, англійську мову із професійним напрямом.

Перспектива професії у майбутньому

Офіціантам, барменам доводиться обслуговувати людей, а для цього потрібно постійно удосконалюватись. Саме тому багато здібних працівників продовжують навчатися у вищих навчальних закладах, зокрема в Інституті ресторанного сервісу і туризму, Львівській комерційній академії, Коледжі економіки і туризму, Львівському кооперативному коледжі економіки і права.

Наші випускники працюють у найпрестижніших ресторанах Львова. Через декілька років багато з них стають адміністраторами, керівниками підприємств, бізнесменами, а також самостійно відкривають ресторани, кафе та паби. Ця професія характеризується високими темпами розвитку.