У Львові обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти
У середу, 7 вересня, у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва м. Львова відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів області та голів профкомів. Зокрема учасники зустрічі обговорили стан професійно-технічної освіти Львівщини та подальшу перспективу її розвитку. 
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закцентував на необхідності чіткої позиції щодо системи професійно-технічної освіти регіону. «Необхідно виробити спільну чітку позицію у сфері профтехосвіти та відстоювати її на урядовому рівні, – наголосив очільник Львівщини. – Також ми повинні самі регулювати регіональне замовлення, адаптовуючи його під потреби ринку праці. На сьогодні в області відчиняють двері нові підприємства, і чекають на випускників професійно-технічних училищ». 
Також під час наради її учасники напрацювали звернення з пропозиціями щодо збільшення фінансування професійно-технічної освіти, яке планують направити до Кабінету Міністрів України, і пропозиції до нового Закону «Про професійну освіту». Більш детально це питання обговорюватимуть під час виїзного засідання Комітету ВРУ з питань науки і освіти, яке відбудеться у Львові у вересні.