У Львові відбувся фестиваль різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла»
У четвер, 15 грудня, у Львові в приміщенні UniCredit Bank – ПАТ «Укрсоцбанк» відбулося відкриття фестивалю різдвяних шопок та композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла». 

Учасники з 26 професійно-технічних навчальних закладів м. Львова та області презентували власні різдвяні композиції, що складалися із шопки, Вифлеємської зірки, дідуха та павука. Роботи виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. 


З Божим благословенням та молитвою до учасників та гостей фестивалю звернувся настоятель кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці отець Павло. 

Почесними гостями на фестивалі були: начальник управління логістики Західного регіону UniCredit Bank – ПАТ «Укрсоцбанк» Теслер Олександр Сергійович, виконуючий обов’язки начальника відділу професійно-технічної освіти Львівщини Матвіїв Ігор Іванович, керівник громадської організації «Золоті роки» Людмила Гришко, а також учні та діти, працівники банку. 

Під звуки карпатської трембіти та дзвінкоголосих колядок гості фестивалю могли насолоджуватись різдвяною атмосферою, поласувати кулінарними смаколиками та оцінити талант юних майстрів.