ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
 
    

УЧИЛИЩЕ ЗДІЙСНЮЄ ПІДГОТОВКУ УЧНІВ ЗА ПРОФЕСІЯМИ:

КУХАР, КОНДИТЕР
Термін навчання:
на базі 9 класів: 3 роки 3 місяці, навчання з отриманням повної загальної середньої освіти;
на базі 11 класів: - 1 рік 3 місяці. 
Навчання проводиться у спеціалізованих кабінетах із застосуванням новітніх інноваційних технологій під керівництвом висококваліфікованих педагогів. Виробничу практику учні проходять у найкращих підприємствах ресторанного бізнесу різних форм власності, а також на відпочинкових літніх базах узбережжя Чорного моря.

Учні нашого навчального закладу - постійні учасники конкурсів професійної майстерності, у яких здобувають призові місця. Після закінчення училища випускники є конкурентоспроможними на ринку праці.

ОФІЦІАНТ, БАРМЕН
Термін навчання на базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.
Ми навчаємо офіціантів і барменів правилам обслуговування відвідувачів, сервіруванню столів, приготуванню змішаних напоїв, також учні вивчають асортимент і кулінарну характеристику страв та напоїв, правила роботи з контрольно-касовими апаратами, англійську мову із професійним напрямом.
Офіціантам, барменам доводиться обслуговувати людей, а для цього потрібно постійно удосконалюватись. Саме тому багато здібних працівників продовжують навчатися у вищих навчальних закладах, зокрема в Інституті ресторанного сервісу і туризму, Львівській комерційній академії, Коледжі економіки і туризму, Львівському кооперативному коледжі економіки і права.


КРАВЕЦЬ, ЗАКРІЙНИК
Термін навчання:
на базі 9 класів: 3 роки 5 місяців, навчання з отриманням повної загальної середньої освіти; 
на базі 11 класів: 1 рік 5 місяців.
В усі часи у суспільстві панували певні погляди, думки, художнє уявлення щодо одягу, формувались відповідні напрямки моди. Усе це тісно пов’язане з професіями кравця та закрійника, людям, завдяки праці та фантазії яких, наші бажання втілюються у життя. Кінцевим продуктом праці кравця є найрізноманітніше вбрання, без якого неможливо обійтись: зимове, літнє і демісезонне, розраховане для різного віку, статті, статури. Учні, у процесі навчання за даною професією, розвивають творчі здібності, художній смак.
Здобувши інтегровану професію кравця, закрійника ви зможете:
• виконувати всі види робіт щодо виготовлення одягу за стандартами й індивідуальними замовленнями;
• вибирати (моделювати) фасони одягу відповідно до тенденції моди, особливостей фігури замовника та властивостей тканини;
• знімати мірку із замовника та виготовляти відповідні лекала для подальшого розкрою обраного фасону чи моделі;
• виконувати розкрій тканини;
• користуватись сучасною технікою та ручним інструментом;
• визначити якість крою та готових виробів;
• знати асортимент одягу, конструкцію і деталі виробів, властивості й особливості тканини та необхідної фурнітури.

АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ, АДМІНІСТРАТОР
Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.
Чутки про незвідані, невідомі і цікаві місця на Землі завжди манять туди людей. Завдяки подорожам ми пізнаємо досягнення та витвори не лише природи, але й попередніх поколінь.
Ми навчаємо учнів бути всебічно розвинутими для того, щоб створювати якісний туристичний продукт. Знання здобуваємо не тільки в аудиторіях, а й на практиці: відвідуємо музеї, театри, цікавимось різноманітними стилями та напрямками образотворчого мистецтва, організовуємо екскурсії.
Здобувши інтегровану спеціальність ви зможете:
• організовувати дозвілля і відпочинок клієнтів;
• брати участь у розробці та реалізації турів;
• займатись рекламою різних видів і форм туризму;
• розвивати і пропагувати зелений та екологічний туризм; 
• працювати адміністратором в готелі, ресторанному залі тощо.